םניחב רפסה תלבקל

תובנות - קטעי מדיה בנושאים פסיכולוגיים התנהגותיים
5 דברים שכל יזם מצליח צריך ללמוד מסיפור יציאת מצרים

5 דברים שכל יזם מצליח צריך ללמוד מסיפור יציאת מצרים

השם השני של חג הפסח הוא חג החירות – זהו החג שבו יצאו בני ישראל ממצרים מעבדות לחירות, וזו המשמעות...

קרא עוד ←

6788366273

הסרטון הבא סוקר שיחזור של ניסוי ישן יותר שמתבסס על הניסוי של אש ב"קונפורמיות חברתית" קבוצה של שחקנים יושבת בכניסה...

קרא עוד ←
הניסוי של אש – ניסוי בקונפורמיות

765-785-4546

חשוב לי לעסוק הרבה בנושאים המרכיבים קונפורמיות – כלומר תמיכה של יחיד או פרט בהלך הרוח של הקבוצה, זאת כחלק...

קרא עוד ←

קורטקס - ייעוץ עסקי - שיווק התנהגותי

הבלוג "קורטקס"  נועד לסייע לכם עם הצלחת העסק ולהביא תובנות מתחום ייעוץ עסקי  מוכוון שיווק התנהגותי  כלומר שיווק המתבסס על ניתוח התנהגות של הצרכנים. הבלוג מיועד עבור בעלי עסקים מתחילים ולאלו שכבר ניסו הכל, ועדיין לא מצאו את הדרך לגרום לעסק שלהם לשגשג. חלקם אף ניסו למגנט כסף והצלחה לעסק, ניסו לתקשר עם ישויות, ניסו לרקוד במעגלים, ניסו אין ספור סדנאות מוטיבציה ואפילו מידי פעם מנסים להתפלל.. הבלוג עוסק בהקשרים שבין אלמנטים שונים הסובבים את חיינו מהפסיכולוגיה, ניהול העסק, שיווק ועד לתחומים איזוטריים שפועלים על פי אותם העקרונות.
במחלקות השיווק והפיתוח העסקי של תאגידים וארגונים מקצועיים לא תמצאו שיטות רוחניות או מבוססות מוטיבציה כחלק משיטות עבודה.
מה כן תמצאו כחלק מהפעילות השיווקית? עולם תוכן אקדמי מחקרי עם אין ספור מתודולוגיות ומודלים המנבאים הצלחה עסקית, מומחים מקצועיים בכל תחום, טכניקות ומערכים עסקיים שבאופן מוכח מיצרים הצלחה ונמדדים בכלי מחקר על בסיס קבוע..

כדי להיות עורך דין טוב צריך ללמוד ולהתמחות, כדי להיות כלכלן טוב צריך לעבוד בבנק וללמוד, אותו דבר לגבי אינסטלטור, נגר, חשמלאי אומן, רופא וכו'. כך גם בניהול עסקי, על מנת להצליח, אתם צריכים לקבל כלים ותובנות כחלק מאסטרטגיית ייעוץ עסקי שלכם. מטרת הבלוג לעסוק בשיווק התנהגותי, ייעוץ עסקי  ושיווק באינטרנט כדי להנגיש ידע מקצועי ולספק ליזמים כלים  ניהוליים, שיווקיים, חוקיים ופיננסים בדגש על התנהגות אנושית פסיכולוגית.

קורטקס הוקם במטרה לספק לכם כלים להצלחת העסק - כיוון שאנחנו מאמינים שכיוון שעסק מתמודד עם בני אדם נידרשת הבנה משמעותית בתהליכי חשיבה אנושית. המומחיות שלנו היא ניתוח התנהגות של כל המעורבים בהצלחת העסק שלכם ומתן כלים להצלחה ייחודיים לכם.

מקורות המידע עליהם אנחנו מתבססים הם מתחומי מדעי ההתנהגות - פסיכולוגיה, בדגש פסיכולוגיה חברתית, סוציולוגיה, שיווק, כלכלה וניהול . כמובן שכל המודלים שלנו נבדקו ותוקפו על מנת להעלות את אחוזי ההצלחה שלכם.

 

 

תחומי עיסוק